Değerlerimiz

Gücümüzü Değerlerimizden Alıyor ve Türkiye için Değer Yaratıyoruz

Index Grup olarak biz, 1989 yılında “Türkiye’nin Teknoloji Kaynağı” olma vizyonuyla yola çıktık.

35 yıldır Türkiye’nin her noktasında, teknolojiyle milyonlarca insanın hayatına dokunuyor, daha güçlü ve daha mutlu bir dünya hedefiyle ülkemiz için değer yaratmaya odaklanıyoruz.

Biz hep daha iyiyi hedefliyor, teknoloji sektöründe daima değişimin öncüsü ve ilklerin adresi olmak için heyecanla ve kararlılıkla çalışmaya devam ediyoruz.

Güvenilir ve itibarlı olmak, bizim için her şeyden önce geliyor. Tüm faaliyetlerimizde; birlikte çalıştığımız değerli üreticilerimiz, kıymetli iş ortaklarımız, yatırımcılarımız, paydaşlarımız ve elbette çalışanlarımız için daima güven, itibar, istikrar ve saygınlık simgesi olarak kalmaya kararlıyız.

Birlikte iş yaptığımız herkes için değer yaratmayı, onların beklentilerine en yüksek düzeyde karşılık vermeyi, her zaman en büyük önceliğimiz ve sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Bizi farklı kılan; yarattığımız katma değer ile tüm ilişkilerimizde güçlü bağlar kurmamız ve kurduğumuz bu değerli bağı sevgi, saygı ve güvene dayandırmamızdır. Yatırımcılarımızla, paydaşlarımızla, üreticilerimizle ve iş ortaklarımızla ilişkilerimizin merkezine her zaman sevgi, saygı ve güveni koyuyoruz.

Türkiye’nin lider bilişim teknolojileri dağıtım grubu olarak; güçlü yönetim kadromuz, sağlam finansal yapımız, dünyanın en iyi teknoloji markalarından oluşan çok zengin, çok güçlü ve katma değerli ürün portföyümüz, deneyimli satış organizasyonumuz, başarılı risk yönetimimiz, güçlü lojistik yeteneğimiz, 8000’den fazla iş ortağı ekosistemimiz ile Türkiye’nin her yerine en güçlü ve en yaygın şekilde ulaşma gücümüzle teknoloji sektöründe “tek noktadan tedarik” için en doğru adres olmaya devam ediyoruz.

Biz, yıllardır Türkiye’yi teknoloji ile buluşturmaktan onur duyuyoruz. Ne mutlu ki ülkemizde teknoloji ile atılan her adımda bizim izimiz var. Ve bugün; 2001 yılından bu yana koruduğumuz açık ara sektör liderliğimizin gururu ile güçlü bir geleceğe doğru yol almaya ve Türkiye için değer yaratmaya devam ediyoruz.

Başarılarla dolu 35 yıllık bu yolculuğumuzda bizimle birlikte yürüyen herkese teşekkür ediyoruz. Her zaman söylediğimiz üzere; biz sizlerle birlikte başarmayı seviyoruz!